09 жовтня 2019, 9:50

У Мін’юсті перезавантажують роботу виконавчої служби

Прес-служба Мін'юсту

Впродовж поточного місяця у сфері примусового виконання рішень у Міністерстві юстиції реалізовано ряд важливих кроків. Зокрема, налагоджено роботу виконавчої служби, завдяки чому за поточний місяць відділом примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Мін’юсту вдалося перерахувати до Державного бюджету України 178 млн грн виконавчого збору.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мін'юст планує перейти до нових стандартів нормотворчості".

Про це повідомив заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, зазначає прес-служба Мін'юсту.

За його словами, це перевищує суму стягнутого цим відділом виконавчого збору за весь 2018 р., яка становила 168 млн грн. Крім цього, впродовж місяця Міністерство юстиції передало на примусову реалізацію майно на суму 314 млн грн.

Також він наголосив, що ДВС продовжує активно боротися з недобросовісними роботодавцями. Зокрема, за останній місяць державні виконавці стягнули 72,4 млн грн заборгованості по заробітній платі, що є найвищим місячним показником за поточний рік. Всього з початку року державними виконавцями стягнуто з роботодавців заборгованість в сумі 402,1 млн грн.

Серед інших реалізованих ініціатив - оновлення складу Кваліфікаційної та Дисциплінарної комісій приватних виконавців. "Нами вже було організовано та проведено установчі засідання комісій у новому складі та два кваліфікаційних іспити осіб, які виявили намір здійснювати діяльність приватного виконавця", - зазначив Андрій Гайченко.

Нагадаємо, при НААУ створено Комітет з питань захисту бізнесу та інвесторів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати