21 травня 2020, 16:42

У Мін'юсті назвали найбільших боржників серед підприємств із виплати зарплати

Прес-служба Мін'юсту

Департамент Державної виконавчої служби міністерства юстиції назвав найбільші суми заборгованості по заробітній платі, які були стягнуті з підприємств у 2020 році.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Денис Малюська: Уряд затвердив методику проведення оцінювання ефективності діяльності НАЗК".

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту 

Зазначається, що на першому місці рейтингу стягнуті 17,6 млн грн заборгованості по заробітній платі підприємства Кіровоградська теплоенергоцентраль (КП "Теплоенергетик") на користь 2 280 працівників. Виконавчі документи надійшли до органів ДВС у лютому 2020 року. Кошти стягнуті з рахунків упродовж березня-квітня.

Друге місце рейтингу у справі заборгованості Державного підприємства "Житомирський облавтодор" ВАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" перед 1322 працівниками. Заборгованість по заробітній платі у 16,1 млн грн стягнуто у січні 2020 року.

На третьому місці 10,1 млн грн стягнутих на користь 307 працівників Державного підприємства "Тернопільський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України". Кошти з  рахунків боржника стягнуті органами ДВС у березні – квітні 2020 року.

"Одним з головних пріоритетів роботи Міністерства юстиції є повернення працівникам їх законно зароблених коштів. З початку року завдяки успішній роботі органів Державної виконавчої служби стягнуто 215,8 млн грн. Повністю погашена заборгованість перед понад 14 тис працівниками. Для підвищення ефективності цієї роботи ми підготували зміни до Закону "Про виконавче провадження". Крім того, маємо намір періодично оприлюднювати ТОП підприємств-боржників. Це більш превентивний захід, адже ризик зазнати репутаційних втрат від потрапляння в ТОП-боржників має стримати  керівників підприємств від порушень", - заявив заступник Міністра юстиції Андрій Гайченко.

(Для перегляду натисніть на зображення)

20200521111119-5321

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати