03 квітня 2020, 9:49

У КСУ працюватиме тренінговий центр

Відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

У межах реалізації спільного проєкту "Підтримка захисту прав людини через покращення доступу до конституційної юстиції" та за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина Координатором проектів ОБСЄ передано до Конституційного Суду України обладнання для створення тренінгового та телекомунікаційного центру.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "РСУ звернулася до влади утриматися від рішень щодо обмеження суддівської винагороди".

Про це повідомляє відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

У КСУ зазначають, що у світлі останніх подій, пов’язаних із запровадженням карантину, створення тренінгового центру є надзвичайно необхідним та актуальним. Передана техніка дозволить організовувати різні заходи із використанням моторизованого та мультимедійного екранів, автоматичної поворотної камери, ноутбуків та безпроводного підключення до мережі Internet, зокрема:

  • проводити навчання для працівників Секретаріату КСУ з будь-яких питань, в тому числі функціонування інституту конституційної скарги;
  • експертні обговорення щодо актуальних тематик за участі суддів, правників, вчених та правозахисників за допомогою відеоконференцзв’язку;
  • організовувати роботу Науково-консультативної ради КСУ із застосуванням скайп-конференції.

Крім цього, в подальшому це дозволить залучати до дискусій експертів як на національному, так і міжнародному рівнях.

Нагадаємо, Уряд створив спеціальну комісію для належного виконання рішень ЄСПЛ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати