01 квітня 2020, 14:07

Уряд створив спеціальну комісію для належного виконання рішень ЄСПЛ

Урядовий портал

Уряд створив Комісію з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини. Рішення, прийняте на засіданні Кабінету Міністрів,  дозволить забезпечити ефективну взаємодію органів державної влади для своєчасного виконання рішень ЄСПЛ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд продовжуватиме реалізацію проєкту «Велике будівництво»".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Крім того, належне виконання Україною своїх міжнародних зобов’язань позитивно вплине на імідж держави та дозволить суттєво зменшити видатки Державного бюджету на виконання рішень ЄСПЛ.

Зазначається, що станом на 20 березня 2020 року Європейським судом ухвалено 1 434 рішень, якими констатовано порушення Україною положень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Протоколів до неї.

«Ми маємо забезпечити виконання цих рішень ЄСПЛ. Для цього необхідно залучити різні органи державної влади, причетні до порушення, забезпечити чітку взаємодію усіх гілок влади - як законодавчої, так і виконавчої та судової, та напрацювати відповідні рішення, аби виплатити відшкодування у встановлені строки», - зазначив Міністр юстиції Денис Малюська.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати