18 січня 2021, 15:11

У Києві за 2020 рік демонтували 4500 незаконних елементів благоустрою

Прес-служба КМДА

Торік із вулиць Києва прибрали 4500 елементів благоустрою без дозвільних документів. Про це повідомив в. о. директора КП «Київблагоустрій» Микола Бойко, повідомляє прес-служба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Віталій Кличко запропонував Уряду дозволити під час локдауну навчання в молодшій школі"

«Демонтажній роботі завжди передує інспекторська. Саме інспектори благоустрою виявляють нововстановлені тимчасові споруди, контролюють дотримання Правил благоустрою власниками споруд, вносять приписи та складають протоколи. За минулий рік було внесено понад 32620 приписів, зокрема, власникам тимчасових споруд з вимогою надати дозвільні документи на розміщення», – розповів Микола Бойко.

Очільник комунального підприємства також додав, що тимчасові споруди, власники яких вчасно не надали дозвільні документи на розміщення, підлягають демонтажу. Всього за минулий рік демонтовано понад 4500 елементів благоустрою, що розміщували без дозвільних документів та порушували благоустрій столиці.

Усі демонтажі проводили фахівці комунального підприємства «Київблагоустрій» за дорученням Департаменту міського благоустрою та деякими власниками, які вчасно відреагували на вимоги приписів та самостійно демонтували тимчасові споруди.

Найбільше елементів благоустрою демонтували протягом року в таких районах столиці: Дніпровський район – 720, Голосіївський – 546 та Дарницький – 536 елементів.

Нагадаємо, в період новорічних свят в Києві зафіксовано понад 700 звернень стосовно домашнього насильства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати