11 січня 2021, 16:04

В період новорічних свят в Києві зафіксовано понад 700 звернень стосовно домашнього насильства

Прес-служба КМДА

Із початку року в Києві зафіксовано 743 звернення стосовно домашнього насильства. Зокрема, до поліції надійшло 629 звернень. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Жертви домашнього насильства не повідомляють про злочини, побоюючись передачі даних у МВС, - британське розслідування"

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«За перші 10 днів нового року, на муніципальну гарячу лінію «15-00» звернулося 114 осіб стосовно домашнього насильства. Із них 84 жінки і 30 чоловіків. Також 4 жінки, з яких найстаршій 82 роки, та 4 дитини, з яких найменшій – 3 роки, опинилися в кризових ситуаціях та потребували тимчасового притулку в «кризових кімнатах». Показники, звісно, не з позитивних, але в цілому, можна констатувати, що сплеску насильства за цей час в місті не сталося», – зазначила Марина Хонда.

Крім того, заступниця голови КМДА нагадала, що постраждалі від домашнього насильства можуть звернутися телефоном на муніципальну гарячу лінію «15-00» або особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству. Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу.

Нагадаємо, у Києві планують створити інклюзивний туристичний маршрут для людей з вадами зору.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати