24 липня 2020, 18:18

Уряд розподілив понад 60 млрд грн з Фонду боротьби з COVID-19

Урядовий портал

Станом на 24 липня 2020 р. Уряд розподілив 66 млрд грн коштів Фонду боротьби з COVID-19 за пріоритетними напрямами. Таким чином, обсяг виділених коштів з Фонду досягнув обсягу бюджетного призначення, затвердженого в державному бюджеті на 2020 р. для Фонду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Державну фіскальну службу ліквідують до кінця 2020 року, - Денис Шмигаль".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Так, касові видатки коштів фонду станом на 22 липня склали 9,7 млрд грн.

Насамперед, 16 млрд грн виділено для системи охорони здоров’я, зокрема для забезпечення медиків засобами індивідуального захисту, для виплати їм підвищеної заробітної плати, закупівлі для лікарень необхідного обладнання, у тому числі апаратів штучного дихання, а також для будівництва, реконструкції та ремонту приймальних відділень опорних закладів охорони здоров'я у госпітальних округах.

Для фінансування фонду з безробіття - близько 7 млрд, з яких 2,7 млрд виділено на допомогу з часткового безробіття. Ще 1,2 млрд виділено Мінсоцполітики для фізичних осіб підприємців, які не можуть працювати через карантинні обмеження і мають дітей віком до 10 років. Також 2,5 млрд спрямовано на доплати військовослужбовцям, поліцейським та відповідним категоріям, які забезпечують життєдіяльність населення.

Окрім цього, 35 млрд піде на реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг.

Нагадаємо, МОЗ розширить програму "Доступні ліки", яка передбачає використання е-рецептів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати