06 квітня 2020, 19:44

У «Дарниці» новий директор юридичного департаменту

Фармацевтична компанія «Дарниця»

Директором юридичного департаменту фармацевтичної компанії «Дарниця» стала Олена Зубченко. Як передає прес-служба компанії, останній рік вона працювала юристом з міжнародно-правових питань в Лондоні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


91985535_268083924209235_1692775563451695104_n Досвід роботи Олени Зубченко в юридичній сфері складає 15 років, з яких понад 10 років - на керівних посадах в міжнародних і українських компаніях.

«Фармацевтика - важлива галузь, сьогодні ми це відчуваємо, як ніколи. Впевнена, що мій досвід і міжнародна експертиза стануть цінним внеском у подальший розвиток «Дарниці», - зазначила Олена Зубченко.

Олена Зубченко закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, отримала ступінь магістра права. Займалася науковою і викладацькою діяльністю. Є автором юридичних статей і публікацій.

Працювала експертом Міністерства фінансів України в спорі між Україною і Росією за єврооблігації на суму 3 мільярди доларів США, який розглядався Високим судом Лондона у Великобританії.

У 2010-2017 роках працювала в ЮФ «Лавринович і Партнери», де від старшого
юриста пройшла шлях до партнера. Вела юридичну практику в сфері банківського та фінансового права, нерухомості та будівництва, земельного та аграрного права.

З травня 2017 року по серпень 2019-го року працювала на керівній юридичної посади з міжнародного права в АТ КБ «ПриватБанк». За участю Зубченко були успішно розпочата та проведена низка судових процесів в різних юрисдикціях, зокрема щодо відшкодування Росією збитку в результаті анексії Криму в Міжнародному арбітражному суді в Гаазі.

Фармацевтична компанія «Дарниця» послідовно відстоює свої законні права в галузі інтелектуальної власності. Зокрема, компанія веде судові розгляди за право випускати препарат під торговою маркою «Корвалол-Дарниця». Крім того, в 2019 році «Дарниця» домоглася скасування держреєстрації лікарського засобу «Цитрамон-Здоров'я», оскільки дизайн його упаковки фактично повторював дизайн упаковки препарату «Цитрамон-Дарниця».

«Дарниця» заснована в 1930-му році. З 1998 року є лідером в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному вираженні. Продуктовий портфель компанії включає близько 280 найменувань готових лікарських засобів. Стратегічні напрямки розвитку портфеля - кардіологія, неврологія і рішення проблем болю. Бенефіціари компанії «Дарниця» - родина Загорій.

Велика різниця. Чим відрізняються судові кейси «Цитрамону» і «Корвалолу»

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати