05 березня 2020, 12:19

ТПП України пропонує ICAC в якості основної платформи для врегулювання інвестиційних спорів

Торгово-промислова палата України

Міжнародний комерційний арбітражний суд (МКАС) при Торгово-промисловій палаті (ТПП) України може стати основною платформою для розгляду інвестиційних спорів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві обговорили питання застосування податкового законодавства при вирішенні податкових спорів".

Про це заявив президент Торгово-промислової палати Геннадій Чижиков на форумі LevelUp Ukraine 2020 р., який відбувся 24 лютого в Києві.

"Сьогодні рішення українського арбітражного суду визнаються і виконуються в 110 країнах світу. Ми інформуємо Уряд про можливості і досвід МКАС, який за 25 років роботи став однією із найпотужніших та найдосвідченіших арбітражних інституцій у Європі", - сказав Геннадій Чижиков.

Чижиков зазначив, що за останні п'ять років МКАС при ТПП України розглянув близько
3000 справ, що приблизно відповідає кількості справ, розглянутих Лондонським арбітражем за той самий час.

МКАС при ТПП очолює Микола Селівон, голова Конституційного Суду України в 2002-2005 рр. За даними суду, рішення у 65% справ приймаються впродовж трьох місяців. Понад 120 арбітрів з 35 країн світу беруть участь у розгляді справ, 60% арбітрів - фахівці з інших країн.

Як зазначається, раніше в цьому році на Всесвітньому економічному форумі Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні буде створено міжнародний арбітражний суд для інвесторів.

Нагадаємо, Рада внесла зміни до законодавства через прийняття закону про запобігання корупції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати