30 грудня 2020, 14:00

Статус неприбутковості можна обрати при держреєстрації створення юридичної особи

Головне управління ДПС у м. Києві

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1270 внесено зміни до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру. Зазначені зміни передбачають, що під час державної реєстрації створення юридичної особи заявник має можливість без подання окремої заяви зазначити про включення його до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Читайте також: "Внесено зміни до процедури реєстрації платників ПДВ".

Про це зауважила Ельвіра Пруднікова, заступник начальника Головного управління ДПС у м. Києві.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Технічний адміністратор Єдиного державного реєстру в електронній формі передає до податкового органу відомості із заявою про державну реєстрацію створення юридичної особи про включення підприємства, установи, організації до Реєстру. На підставі відомостей із заяви в автоматичному режимі створюється електронна реєстраційна заява за формою 1-РН.

Також передбачено скорочення строку подачі реєстраційної заяви з позначкою «зміни» у зв’язку зі змінами в організаційно-правовій формі неприбуткової організації, внесенням змін до її установчих документів (або установчих документів організації вищого рівня, на підст

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати