За підтримки Мінцифри стартував четвертий набір Open Data Challenge – найбільшого національного конкурсу у сфері відкритих даних, що покликаний популяризувати розроблення сервісів і продуктів, які сприятимуть боротьбі з корупцією та мають значне суспільне значення і бізнес-потенціал.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Мінцифри запустило державну IT-компанію DIIA".
Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.
До участі запрошуються розробники, підприємці, громадські активісти та інші прихильники відкритих даних, що мають ідею, прототип чи готове рішення для вирішення проблем у будь-якій сфері: будівництва, агросектору, інфраструктури, юриспруденції, захисту довкілля, бізнесу тощо. Конкурс триває в межах проєкту міжнародної технічної допомоги USAID/UK aid "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS" за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.
«Мета українського Уряду – зробити так, щоб Україна увійшла в ТОП-3 країн у сфері відкритих даних у світі. У боротьбі з корупцією та прийнятті обґрунтованих рішень, у вирішенні нагальних суспільних питань – відкриття даних надзвичайно цінні, – коментує Віцепрем'єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. – Окрім того, ми розуміємо необхідність використання цих даних суспільством, саме тому підтримка конкурсу Open Data Challenge для нас є вкрай важливою».
Читайте також: "За е-посвідченням водія можна буде реєструватися на авіарейс чи поїзд".
Open Data Challenge в Україні відбувається вчетверте, традиційно – у кілька етапів, включаючи приймання заявок, інтерв’ю з кандидатами, чотиримісячну інкубаційну програму та визначення переможців, які розділять між собою 3,5 млн гривень на розвиток своїх проєктів.
Дізнатися більше про умови участі та особливості четвертого циклу конкурсу можна на сайті за посиланням. Приймання заявок на конкурс – від 12 лютого до 25 березня 2020 року.
Нагадаємо, до кінця зими українці отримають доступ до цифрових паспортів.