18 листопада 2019, 12:17

Служба судової охорони розпочала стажування з охорони і забезпечення безпеки ВАКС

ТУ Служби судової охорони у м. Києві та Київській області

15 листопада 2019 р. співробітники Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області розпочали стажування з охорони і забезпечення безпеки приміщень Вищого антикорупційного суду України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВС звернувся до КСУ стосовно неконституційності нових положень законів щодо судової системи".

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області полковник Служби судової охорони Ігор Коваленко та керівник апарату Вищого антикорупційного суду Богдан Крикливенко провели для співробітників Служби вступний інструктаж.

"Ми сподіваємося, що співробітники Служби судової охорони стануть для нас справжнім щитом від проявів агресії та неповаги до суддів, працівників суду, звичайних громадян - відвідувачів суду", - підкреслив Богдан Крикливенко.   

Ігор Коваленко акцентував увагу підлеглих на дієвій співпраці з військовослужбовцями Національної гвардії України. "Не цурайтеся досвіду гвардійців, переймайте їх досвід та застосовуйте на практиці все, чому й самі навчені", - зазначив він.

Також 15 листопада співробітники Служби судової охорони розпочали стажування в Печерському та Шевченківському районних судах міста Києва, а також Броварському районному суді Київської області. "Вже до кінця листопада ці судові установи Києва і області перейдуть під нашу самостійну охорону", - повідомив Ігор Коваленко.

Нагадаємо, у Івано-Франківській області прийнято під охорону першу будівлю судової влади.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати