09 жовтня 2019, 15:31

Скорочення кількості управлінь юстиції та перерозподіл коштів для інвестпрограм: нові рішення Уряду

Урядовий портал

Уряд схвалив розпорядження, яким перерозподілив кошти для 707 інвестпрограм та регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Рішення Уряду дозволить внести зміни до 25 проектів та зменшити фінансування на понад 224 млн грн за рахунок проектів, де є ризики неосвоєння коштів до кінця 2019 р.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У вересні міжнародні резерви України становили понад 20 млрд дол. США".

Про це повідомляє Урядовий портал.

КМУ також затвердив Порядок, який дозволить придбати обладнання на загальну суму 70 млн грн, щоб видавати паспорти, посвідчення водія та документи для реєстрації транспортних засобів через Центри надання адміністративних послуг.

Крім цього, Уряд посилив вимоги до безпечності харчових продуктів та кормів для тварин, які імпортуються в Україну. Це означає, що до названої продукції будуть встановлені спеціальні умови імпорту під час ввезення та пересилання в Україну, щоб знизити ризики наявності небезпечних захворювань, як це прийнято, зокрема у ЄС.

Уряд також скоротив кількість управлінь юстиції з 27 головних територіальних управлінь до 8 міжрегіональних управлінь. Це дозволить зменшити кількість підрозділів у структурі Міністерства юстиції України, оптимізувати їхню структуру та витрати, покращити контроль за їхньою роботою та покращити практику управління на міжрегіональному рівні.

Водночас Уряд надав Міжрегіональний статус Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. "Це крок до виконання програмної цілі Уряду, а саме зниження рівня злочинності по усій території України, системна боротьба з організованими формами злочинності, злочинними співтовариствами...", - зазначили у КМУ.

Уряд також прийняв рішення, яке в перспективі дозволить Україні отримати від Європейського інвестиційного банку 20 млн євро для кредитування малого та середнього бізнесу. Вказане рішення здійснюється в межах Рамкової угоди Угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Нагадаємо, до кінця року можуть відмінити обов'язкову наявність трудових книжок.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати