01 лютого 2020, 11:28

Швейцарія переглядає систему звітування про фінансування тероризму

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Влада Швейцарії переглядає системи звітності про підозрілі операції, пов’язані з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму, що застосовувалися у країні впродовж 21 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОЕСР пропонує спецінструменти для покращення роботи податкових служб".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, нещодавно федеральна поліція Швейцарії заявила, що система, в основі якої лежить інформування про підозрілі операції через факс чи електронну пошту, застаріла. З 2020 р. Швейцарія почне використовувати програму боротьби з відмиванням грошей, розроблену Управлінням ООН з наркотиків та злочинів, під назвою goAML, яку зараз використовують підрозділи фінансової розвідки 49 країн, зокрема, Німеччини, Ліхтенштейну, Нідерландів та Фінляндії.

Як зазначається, Швейцарія (як найбільша у світі офшорна гавань) торік зареєструвала 6126 звітів про підозрілу діяльність та брала участь у розслідувані гучних корупційних справ, як, наприклад, стосовно державної нафтової компанії Бразилії Petrobras та суверенного фонду Малайзії 1MDB.

Нагадаємо, IFAC підтримала створення єдиної корпоративної звітності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати