22 січня 2020, 9:00

IFAC підтримала створення єдиної корпоративної звітності

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Міжнародна федерація бухгалтерів (International Federation of Accountants, IFAC) опублікувала доповідь "Точка зору" ("Point of View’"), у якій оприлюднила своє бачення проблеми покращення корпоративної звітності.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Для сприяння сталому розвитку компаніям слід покращити процеси управління та звітування, - FRC".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, організація висловила занепокоєння, що "безліч стандартів та норм, які по-різному визначають обов’язковість розкриття інформації", ускладнюють роботу, знижують ефективність та призводять до зростання витрат. Водночас IFAC підтримала створення єдиної звітності, яка містила б актуальну, достовірну інформацію та показники, що легко перевіряються.

Як зазначається, цей процес побудований на рамковому механізмі, прийнятому Міжнародною радою з питань комплексної звітності (International Integrated Reporting Council). Бухгалтери грають головну роль у розробленні та втіленні механізму підготовки такої звітності і стандартів, які відрізняються від тих норм, що закладені в основу традиційної фінансової звітності.

Нагадаємо, FRC Великобританії оновила посібник з оцінки якості аудиту для аудиторських комітетів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати