08 жовтня 2020, 14:03

Робоча група при МОЗ розробила проєкт Концепції електронної охорони здоров’я

Прес-служба МОЗ України

Робоча група при Міністерстві охорони здоров’я України розробила проєкт Концепції розвитку електронної охорони здоров’я, що сприятиме розвитку eHealth.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ планує розвивати систему добровільного медстрахування в Україні".

Про що повідомив заступник Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Ярослав Кучер, зазначає прес-служба МОЗ.

"Із початку роботи команди МОЗ України на чолі з Максимом Степановим нами було визначено низку стратегічно важливих цілей для розвитку охорони здоров’я та, зокрема, удосконалення роботи eHealth. Однією з таких важливих цілей було розробити та затвердити Концепцію розвитку електронної охорони здоров’я", – зазначив Ярослав Кучер.

Під час роботи над Концепцією було опрацьовано всі критичні точки, зібрано пропозиції й зауваження від членів робочої групи, від органів влади, громадськості, представників бізнесу, міжнародних організацій та інших зацікавлених сторін.

"Концепція покладе початок не лише подальшим удосконаленням у сфері розвитку eHealth, розробці інших нормативно-правових актів, що мають регулювати сферу, а й встановить прозорі правила гри для медичних інформаційних систем та інших учасників, які прагнуть долучитись до цього ринку", – підкреслив заступник Міністра. 

Нагадаємо, Максим Степанов роз’яснив механізм роботи електронного рецепту.

https://moz.gov.ua/article/news/robocha-grupa-pri-moz-rozrobila-proekt-koncepcii-elektronnoi-ohoroni-zdorov%e2%80%99ja
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати