02 жовтня 2020, 12:27

МОЗ планує розвивати систему добровільного медстрахування в Україні

Прес-служба МОЗ України

Міністерство охорони здоров’я має намір здійснити комплекс заходів для стимулювання розвитку в країні системи добровільного медичного страхування як одного з джерел оплати медичних послуг.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 5 жовтня в Україні діятиме оновлений поділ на карантинні зони".

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, зазначає прес-служба МОЗ.

"Ми налаштовані на серйозні зміни у системі фінансування медицини, в тому числі добровільного медичного страхування. Я вважаю, що у нас є великий потенціал щодо розвитку цього сегменту страхового ринку. Моя мета - позбутися такого поняття як неформальний платіж та побудувати абсолютно зрозумілу та прозору систему фінансування медичної допомоги", - зазначив Максим Степанов.

Міністр також відзначив, що для того, щоб простимулювати розвиток добровільного медичного страхування потрібно на законодавчому рівні створити прозорі та зрозумілі умови для роботи страхових компаній, а також максимально мотивувати роботодавців та громадян користуватися цим інструментом.

"Наразі необхідно забезпечити баланс інтересів страховиків і страхувальників, що сприяло б розвитку цього соціально важливого й необхідного для країни сегмента страхового ринку", - додав Максим Степанов.

Нагадаємо, Максим Степанов роз’яснив механізм роботи електронного рецепту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати