Мета створення дашборду ЄРДР полягає у забезпеченні прозорості, ефективності та оперативності контролю за кримінальними провадженнями починаючи зі стадії досудового розслідування, що у результаті сприятиме підвищенню підзвітності правоохоронних органів та довіри суспільства до системи правосуддя.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Обрано голову Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області"
Про це повідомляє Державне підприємство "Інформаційні судові системи".
Однією з цілей розробників було створення механізму автоматичного пошуку аномалій та ризиків, які можуть свідчити про тиск на бізнес або неякісну боротьбу з кримінальними правопорушеннями. Це був перший крок до інтеграції даних різних державних баз щодо різних етапів кримінального провадження та створення повністю автоматизованої системи онлайн-ризик-менеджменту у розслідуванні економічних злочинів.
Процес доопрацювання дашборду, усунення помилок і багів, а також покращення інтерфейсу на основі відгуків користувачів триває.
У листопаді цього року завдяки спільним зусиллям Верховного Суду, ДСА України, ДП "ІСС" та розробників вдалося реалізувати важливий обмін інформацією щодо результатів розгляду справ про економічні злочини у Касаційному кримінальному суді у складі Верховного Суду з дашбордом Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Таким чином, інформація щодо справ, завершених розглядом у Касаційному кримінальному суді у складі Верховного Суду, демонструє, чим закінчилося те чи інше кримінальне провадження.
Дані щодо результатів касаційного розгляду кримінальних справ можна знайти за посиланням (вкладка "Касація").