16 травня 2020, 13:00

Раді пропонують змінити два закони щодо соціального держстрахування засуджених

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону № 3467 від 13.05.2020 р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо загальнообов'язкового державного соціального страхування засуджених до обмеження волі або позбавлення волі".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді пропонують запровадити заборону на відчуження земель с/г призначення".

Так, метою прийняття законопроекту "Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України щодо загальнообов’язкового державного соціального страхування засуджених до обмеження волі або позбавлення волі" є створення належних умов для організації залучення засуджених до обмеження волі або позбавлення волі до праці та зменшення фінансового навантаження на фонд оплати праці установ виконання покарань та підприємств Державної кримінально-виконавчої служби України.

Зазначається, що проектом Закону пропонується внести зміни до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування", відповідно до яких пропонується встановити для підприємств, установ та організацій, інших юридичних осіб, утворених відповідно до законодавства, незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, а також фізичних осіб – підприємців, що використовують працю засуджених до обмеження волі або позбавлення волі, нарахування єдиного соціального внеску на суму фактично нарахованої заробітної плати засуджених до обмеження волі або позбавлення волі.

Також з метою забезпечення узгодження норм Кримінально-виконавчого кодексу України проектом Закону пропонується внести зміни до частини першої статті 601 та частини першої статті 122 зазначеного Кодексу в частині забезпечення участі у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні засуджених, які працюють за договорами цивільно-правового характеру.

Нагадаємо, Кабмін схвалив законопроект про адміністративну процедуру.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати