11 травня 2020, 14:23

Раді пропонують запровадити заборону на відчуження земель с/г призначення

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону № 3442 від 06.05.2020 р. "Про  внесення змін до розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Повноваження служб про здійснення ветеринарно-санітарного контролю: Раді рекомендують прийняти законопроект".

Так, метою прийняття Закону України "Про внесення змін до розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо заборони відчуження земель сільськогосподарського призначення" є встановлення до 1 липня 2021 року заборони на продаж чи іншим способом відчуження земель сільськогосподарського призначення, а також внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів господарських товариств, що дозволить попередити та унеможливити некоректне трактування, юридичні профанації та, як наслідок, негативні явища в земельних відносинах щодо земель сільськогосподарського призначення до набрання чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення" № 552-IX від 31.03.2020 року у відповідності з Прикінцевими положеннями зазначеними в Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення" № 552-IX від 31.03.2020 року.

Проектом акта передбачається внести зміни до пунктів 14 та 15
розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України.

Як зазначається, запровадження заборони на відчуження земель сільськогосподарського призначення дозволить зняти гостру соціальну напругу в суспільстві, яка виникла з даного питання, вирішить юридичну колізію та унеможливить шахрайські дії щодо ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення внаслідок некоректного трактування законодавства.

Нагадаємо, в Україні хочуть встановити єдині підстави для звільнення керівництва антикорупційних органів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати