25 травня 2020, 18:21

Раді рекомендують ухвалити законопроект щодо детінізації ринку металургійної сировини

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Раді рекомендують ухвалити штрафи за ігнорування депутатських запитів".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що Комітет на своєму засіданні розглянув у другому читанні проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом)" (№ 2426).

Законопроектом пропонується внести ряд змін до чинних нормативно-правових актів, що забезпечить спрощення ведення господарської діяльності в даній сфері. Переважна більшість положень законопроекту спрямовані на лібералізацію умов провадження діяльності суб’єктів господарювання і зняття неефективних регуляторних обмежень.

Так, народні депутати обговорили правки, подані до законопроекту народними депутатами і не враховані підкомітетом.

Комітет прийняв рішення рекомендувати ВРУ прийняти проект Закону №2426 у другому читанні та в цілому із врахуванням правок, викладених у редакції підтриманій Комітетом, та техніко-юридичним доопрацюванням.

Також був розглянутий проект Закону"Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення відповідальності за формування системи ціноутворення в будівництві автомобільних доріг загального користування" (№2234) і, на прохання авторів законопроекту, прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді направити його на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи.

Члени Комітету розглянули проекти законів "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (№2831-1) і "Про відновлення дії Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (№2831-2), які були зареєстровані як альтернативні до законопроекту, поданого попереднім складом Кабінету Міністрів України.

Обидва проекти законів Комітет рекомендував ВРУ за результатами розгляду у першому читанні відхилити. 

Також члени Комітету розглянули проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства "Антонов" щодо уточнення деяких питань реструктуризації заборгованості з метою створення передумов для забезпечення Вищого антикорупційного суду приміщенням" (№ 3350), прийняття якого дозволить завершити передачу Вищому антикорупційному суду нежитлової будівлі у м. Києві, яку на даний час Вищий антикорупційний суд вже використовує на правах оренди, а також сприятиме покращенню стану ДП "Антонов" через погашення частини його зобов’язань перед бюджетом шляхом передачі прав на непрофільний актив, який не використовувався ДП "Антонов" до цього часу.

Так, члени Комітету заслухавши позицію з даного питання керівника заводу ДП “Антонов” ухвалили рішення рекомендувати включили до порядку денного проект Закону і прийняти за основу та в цілому з техніко-юридичним доопрацюванням.

Члени Комітету розглянули проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" щодо надання можливості приватизації житлового фонду, що перебуває в комунальній власності» (№ 3031).

Зазначається, що Комітет прийняв рішення рекомендувати ВРУ включити законопроект до порядку денного і прийняти його у першому читанні за основу. 

Нагадаємо, ВРУ рекомендують зобов’язати бізнес підвищити соцстрахування працівників.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати