05 листопада 2020, 15:31

Рада схвалила допомогу з часткового безробіття не лише в період пандемії COVID-19

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада прийняла за основу проєкт Закону 3010а "Про внесення змін до статті 47-1 Закону України "Про зайнятість населення" щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Захист дітей від сексуальної експлуатації: прийнято за основу законопроєкт".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Як зазначається, законопроєктом пропонується внести зміни до ст. 471 Закону України "Про зайнятість населення", згідно з якими її дія поширюється на надання допомоги по частковому безробіттю у всіх випадках запровадження Кабінетом Міністрів України карантину для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб".

Так, згідно з чинною редакцією цієї статті вказане питання регулюється лише щодо карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Проєктом пропонується Кабінету Міністрів надати право визначати порядок надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, її розмір, строки надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги.

Нагадаємо, Рада прийняла за основу законопроєкт щодо захисту корупційних викривачів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати