24 травня 2024, 10:48

Рада прийняла Закон щодо спрощення участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

23 травня 2024 року Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції (реєстр. № 11133 від 28 березня 2024 року).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ дозволила оскаржувати ухвали суду про залишення заяви позивача без задоволення"

Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради України.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту його метою є вдосконалення регулювання питань організації судами участі осіб у судових засіданнях з розгляду господарських, цивільних та адміністративних справ у режимі відеоконференції.

Законопроєктом викладаються в нових редакціях стаття 197 Господарського процесуального кодексу України, стаття 212 Цивільного процесуального кодексу України та стаття 195 Кодексу адміністративного судочинства України, якими передбачається, зокрема, що суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції без повідомлення учасників справи, а також надається право представникам учасників справи брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати