28 травня 2020, 17:59

Профтехи отримають безкоштовний доступ до сервісів Google для дистанційної роботи

Прес-служба МОН

Заклади профосвіти зможуть безкоштовно використовувати всі інструменти та сервіси G Suite for Education компанії “Google”.Таку можливість компанія надала для того, щоб заклади могли якісніше працювати з учнями у дистанційному форматі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 1 червня учні профтехів можуть виходити на практичне навчання, - МОН".

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Зазначається, що окрім профтехів, таку можливість отримають й інші заклади освіти, які через карантин працюють дистанційно, - виші, школи та дитсадочки. Безкоштовний доступ до ресурсів G Suite for Education буде безстроковим. Зареєструватися можна за посиланням.

“Ми вдячні міжнародним організаціям за підтримку, особливо у цей непростий час. Педагоги мають ще більше можливостей якісніше проводити практичні заняття в режимі онлайн. Крім того, так вони зможуть збирати всі матеріали на одній платформі та відслідковувати активність учнів”, - зазначив заступник Міністра освіти і науки Петро Коржевський.

Однією з умов використання G Suite for Education є наявність у закладу власного домену, реєстрація якого є платною. В межах цієї ініціативи, українська компанія-реєстратор доменів HOSTiQ зможе безкоштовно реєструвати домени закладів освіти за посиланням

Нагадаємо, додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня - 10 серпня.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати