02 вересня 2020, 13:32

Прийнято закон щодо належних умов роботи парламентських ТСК

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон 3681 "Про внесення змін до Закону України "Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України" щодо забезпечення належних умов роботи тимчасових слідчих і тимчасових спеціальних комісій Верховної Ради України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла за основу законопроект про адміністративну процедуру".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Як зазначається, Законом передбачено, що роботу тимчасової слідчої комісії і тимчасової спеціальної комісії можуть забезпечувати спеціалісти з числа працівників правоохоронних органів, Апарату Верховної Ради України, працівники органів державної влади, інших державних органів, залучених або відряджених для забезпечення роботи слідчої комісії, спеціальної комісії за згодою керівників органів державної влади, інших державних органів, та/або спеціалістів.

Крім цього визначено, що із спеціалістами (у кількості не більше 3 осіб), які залучаються для забезпечення роботи слідчої комісії і спеціальної комісії, украдаються цивільно-правові договори.

Зокрема, оплата роботи, виконаної за цивільно-правовими договорами, має проводитися виключно за рахунок та в межах коштів, передбачених кошторисом Верховної Ради України на здійснення законотворчої діяльності.

Також у Прикінцевих положенням до Закону передбачено, що тимчасові слідчі та тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України, що утворені до набрання чинності цим Законом і не прийняли рішень щодо пропозицій про залучення спеціалістів для забезпечення роботи відповідних комісій, можуть подати відповідні пропозиції впродовж п’ятнадцяти днів з дня набрання чинності даного Закону.

Цей Закон набуває чинності з дня, наступного за днем опублікування.

Нагадаємо, ВРУ прийняла за основу законопроект щодо звільнення від сплати судового збору.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати