02 жовтня 2023, 12:54

Приватизація за січень-вересень 2023 року: ФДМУ залучив 2,7 млрд грн

ФДМУ

За січень-вересень 2023 року ФДМУ залучив до держбюджету від приватизації 2,7 млрд грн. Це рекордний показник з 2018 року, повідомили у ФДМУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Фонд держмайна запустив сайт вакансій на керівні посади держпідприємств".

У ФДМУ зазначили, що в середньому у попередні п'ять років приватизація приносила 951 млн грн за аналогічний період. Здобуток за три квартали 2023 року перевищує цю цифру майже втричі.

З початку цього року ФДМУ вже знайшов нових власників для 303 державних активів. Найдорожчий – готель "Ермітаж" у Києві – був проданий за 311 млн грн. 

Крім цього, понад 60% цьогорічних лотів – це адміністративна нерухомість, яку підприємці відновлюють та використовують для відкриття, наприклад, нового магазину, офісу чи кафе. 

"Українські підприємці підтверджують бренд незламності та активно інвестують в державні активи під час повномасштабного вторгнення. З початку року участь в аукціонах взяли майже 1600 підприємців. В середньому за кожен об’єкт змагаються понад 5 підприємців – це на 60% більше, ніж у 2021 році", – зазначив заступник голови ФДМУ Сергій Симонов.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати