29 вересня 2023, 17:52

Фонд держмайна запустив сайт вакансій на керівні посади держпідприємств

Пресслужба ФДМУ

Фонд державного майна в тестовому режимі запустив автоматизовану систему «‎Кадровий резерв ФДМУ»‎ – ключовий інструмент для ефективного пошуку професійних кандидатів на керівні посади державних підприємств. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «‎Підсистема Електронний суд нараховує вже 200 тисяч користувачів»

Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Відтепер кожен громадянин України може переглянути актуальну інформацію щодо вакансій керівників компаній, які знаходяться в управлінні Фонду.

У ФДМУ зауважили, що будь-хто зможе через цю систему подати анкету кандидата в електронному вигляді. Це можливість потрапити до кадрового резерву ФДМУ та отримувати пропозиції відповідно до вказаних побажань від Фонду.

«Наше зобов'язання перед Україною — забезпечити найкращих лідерів управління. Впевнений, що об'єктивність та прозорість у відборі кандидатів допоможуть нашим підприємствам відновити та зміцнити своє місце на ринку. Автоматизація процесу призначення та відкритий доступ до цієї інформації для громадян – унеможливлять корупційну складову. Поки система функціонує в режимі дослідно-тестової експлуатації, але надалі ми плануємо розширювати її функціонал», – зазначив Перший заступник Голови ФДМУ Денис Шугалій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати