05 вересня 2020, 9:49

Приватбанк: Мін'юст підготував законопроект про нездійснення виконання ухвали суду

Печерський районний суд (суддя Вовк) виніс ухвалу, за якою з Приватбанку на користь компаній, "афілійованих з братами Суркісами", має бути стягнено близько 10 млрд грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Поновлення Максима Нефьодова на посаді очільника Митниці: призначено розгляд справи по суті".

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив Міністр юстиції Денис Малюська.

"Ухвала незаконна, нахабна та безглузда, про що вже багато було сказано. Але судові рішення є обов’зковими до виконання. Очікувати на розгляд апеляції/касації - довго і позитивний результат розгляду далеко не гарантований. Тому ми підготували законопроект, який надає можливість не здійснювати примусове виконання цієї ухвали", - зазначив він.

"Чому не оформляю це законопроект як урядовий? Задля економії часу, оскільки погодження всередині уряду відбере мінімум тиждень. Чому б не повернути Суркісам їх депозити? Тут не питання повернення депозитів. Якщо суд розгляне справу, встановить, що гроші потрібно повертати, і таке рішення набере законної сили - значить так тому і бути. Але тут суд нічого не досліджував і не аналізував. Відбувається не правосуддя, а знущання над ним", - написав Міністр.

(для перегляду натисніть на зображення)

Малюська-1

Малюська-2

118836044_1223863794661007_8325463906495354839_n

Нагадаємо, Мінцифри презентувала плани щодо реалізації проекту Дія.City.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати