04 вересня 2020, 18:30

Мінцифри презентувала плани щодо реалізації проекту Дія.City

Прес-служба Мінцифри

Мінцифри презентувала плани щодо реалізації проекту Дія.City, спрямовані на виконання Указу Президента "Про заходи щодо створення сприятливих умов для розвитку IT-індустрії в Україні".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент доручив Уряду розробити законопроекти для реалізації проєкту Дія.Сіті".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Зазначається, що до проекту долучився Денис Алейніков, який розробляв законодавство про білоруський "Парк Високих Технологій". 

Про необхідність розвитку ІТ-індустрії вже говорили багато, але лише за підтримки Президента України проект Дія.City буде реалізовано в найкоротші строки. Дія.City створить в Україні одні з найкращих у світі умов для розвитку IT-індустрії. 

"Цей Указ Президента надзвичайно важливий для нас, адже останні півроку ми працюємо над тим, щоб створити на території України спеціальну економічну зону - концептуальну, сучасну, яка допоможе пришвидшити розвиток ІТ-галузі", - сказав Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр - Міністр цифрової трансформації України. 

За словами заступника Міністра цифрової трансформації Олександра Борнякова, в Дія.City для IT-фахівців залишаться такі ж умови, які вони мають при оформленні як ФОП.

"Тобто 5% податку на доходи фізичних осіб та мінімальне ЄСВ 22%, в цьому році це 1039 гривень. Для компаній ми вводимо податок на виведений капітал - ставка 10% при виведенні дивідендів або 15% прирівняних до них платежів", - пояснив Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT.

Зазначається, що Уряд також вдосконалить порядок здійснення процесуальних дій під час кримінального провадження, щоб унеможливити необґрунтоване втручання у діяльність IT-компаній.

Зокрема, Указ Президента - це публічна підтримка та політична воля, щоб проєкт Дія.City рухався швидше. У той же час залишиться система ФОПів, тому IT-компанії, яких ця система влаштовує, зможуть працювати на таких умовах далі. Адже Дія.City – це додаткова альтернатива, а не єдиний формат діяльності IT-компаній.

"Ця реформа - консолідація зусиль усіх: президента, уряду, депутатів Верховної Ради, держави, креативного класу. Вона має нам дозволити втримувати наші прапори на вершині. Для мене Дія.City не замість Парку Високих Технологій, а разом. Ми братські народи і я хочу, щоб весь світовий ТОП IT-продуктів, перша 10-ка була з прапорами України і Білорусі", - підсумував Денис Алейніков.

Нагадаємо, українці можуть змінити виборчу адресу до 10 вересня.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати