12 червня 2020, 16:59

Президент призначив командувача ВМС України

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Володимир Зеленський призначив контр-адмірала Олексія Неїжпапу командувачем Військово-Морських сил Збройних сил України. Відповідний указ №217/2020 Глава держави підписав 11 червня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З 15 червня запрацюють пункти пропуску на адмінкордоні з окупованим Кримом".

Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Олексій Неїжпапа народився в 1975 році в м. Севастополі (АР Крим). У 1997 р. закінчив Севастопольський військово-морський інститут, 2008 р. - Севастопольський військово-морський інститут (оперативно-тактичний рівень) та Національний університет оборони України у 2015 р.

У 2015-2019 рр. був заступником командувача Військово-Морських сил з бойової підготовки - начальником управління бойової підготовки Командування Військово-Морських сил ЗСУ.

Із квітня 2020 р. Олексій Неїжпапа обіймав посаду заступника командувача Військово-Морських сил Збройних сил України. Брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Офіцерську службу від лейтенанта до капітана першого рангу включно він пройшов на кораблях ВМС ЗСУ (на посадах від командира батареї фрегата до командира бригади надводних кораблів). Двічі достроково отримував військові звання на посадах командира корабля та командира бригади.

Неодноразово здійснював керівництво українсько-американськими навчаннями "Сі Бриз" від української сторони.

Нагадаємо, Раді рекомендують розширити перелік осіб, на яких поширюється антикорупційне законодавство.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати