12 лютого 2019, 11:56

Президент підпише зміни до Конституції щодо визначення курсу України на членство в ЄС і НАТО

Прес-служба Президента України

Президент України Петро Порошенко підпише закон про внесення змін до Конституції України щодо визначення стратегічного курсу нашої держави на членство в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це він заявив під час виступу на 15-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital, зазначає прес-служба Президента України.

Читайте також: "РПР презентував громадський порядок денний для Парламенту".

Глава держави підкреслив, що про серйозність намірів України свідчать зміни до Конституції, які були проголосовані минулого тижня і надають силу Основного закону нашій європейській та євроатлантичній стратегії.

"ВРУ вже підтримала цю ініціативу Президента і наступного тижня я зміни до Конституції підпишу", - наголосив Петро Порошенко та висловив надію, що це відбудеться публічно. "Це буде надзвичайно важливий етап і крок в історії нашої держави", - зазначив він.

Президент також наголосив, що взяв на себе публічне зобов’язання в 2023 р. подати заявку на приєднання до Євросоюзу і отримати План дій щодо членства в НАТО.

Нагадаємо, спецдоповідач ООН закликав переглянути законопроект 9055 через невідповідність міжнародним стандартам.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати