Перші результати Секторальної робочої групи "Молодь та спорт" із формування політики, що відображена в цілях та завданнях плану відновлення України від наслідків війни, були обговорені 30 січня на позачерговому засіданні СРГ у Всеукраїнському молодіжному центрі. Про це повідомила пресслужба Міністерства молоді та спорту України.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Роксолана Підласа: Україна цього року потребуватиме 17 млрд доларів на швидку відбудову".
Як зазначається, засідання відбулося в гібридному форматі під співголовуванням заступника міністра молоді та спорту України Матвія Бідного та представника Фонду народонаселення ООН в Україні Хайме Надаля.
Матвій Бідний у своєму виступі зазначив, що робочою групою "Молодь та спорт" напрацьовано пропозиції до 5 цілей та 127 завдань плану відновлення України від наслідків війни. Також запропоновано 37 національних проєктів, що заплановано реалізувати до кінця 2032 року.
За його словами, частина з них почала свою реалізацію як відповідь на виклики війни. Це ВідНова, СпівДія, Національна волонтерська платформа, проєкт єМолодь, проєкт Електронний реєстр спортивних споруд, онлайн-сервіс для присвоєння спортивних звань.
Заступник міністра також розповів про флагманські проєкти Мінмолодьспорту, спрямовані на реалізацію реформ у молодіжній сфері, сферах фізичної культури і спорту, національно-патріотичного виховання.
"Перший з них – це Український молодіжний фонд – державна установа, відповідальна за реалізацію молодіжної політики, що надаватиме гранти на підтримку актуальних для держави молодіжних проєктів. Фонд буде утворено на засадах партнерства держави та міжнародних організацій", – розповів Матвій Бідний.
Другий проєкт, за його словами, – "Єдина Україна". Його мета – розвиток демократичного, свідомого та відповідального суспільства, формування громадянської позиції та підготовка населення до цивільного захисту, формування безпекового середовища.
Третій проєкт – запровадження європейської моделі спорту в Україні. Проєкт спрямований на запровадження нової системи регулювання діяльності у сфері фізичної культури та спорту. Основні пріоритети: формування здорової нації, впровадження клубної системи, автономія спорту, ефективне використання спортивних споруд, цифровізація.