31 січня 2023, 11:14

Роксолана Підласа: Україна цього року потребуватиме 17 млрд доларів на швидку відбудову

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

Цього року в Україні було вирішено створити Донорську координаційну платформу, щоб спільно говорити про те, як покрити усі потреби українського бюджету й потреби на відновлення. Про це заявила народна депутатка, голова парламентського Комітету з питань бюджету Роксолана Підласа, повідомила пресслужба Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Що означає рішення ЄСПЛ щодо окупації Донецької та Луганської областей".

"Дефіцит бюджету у 2023 році становить 38 млрд доларів, і точково ми домовилися, що ЄС нам надасть 18 млрд євро макрофінансової допомоги, тобто напряму ці гроші надійдуть у бюджет. Також точково ми домовилися зі США, що вони нададуть близько 10 млрд доларів. Проте залишається питання, де Україна може взяти ще 10 млрд доларів для покриття дефіциту бюджету. Ось це буде предметом розмови у березні на першому "фінансовому Рамштайні", або як це офіційно називається – Донорська координаційна платформа", – сказала вона.

За словами депутатки, Україна цього року також потребуватиме 17 млрд доларів на швидку відбудову. Вона додала, що наразі наша держава очікує на повноцінну програму з МВФ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати