08 липня 2021, 13:39

Правові позиції КГС ВС щодо положень ГПК України за 2020 рік

Пресслужба Верховного Суду

Верховний Суд опублікував огляди судової практики застосування суддями КГС ВС щодо положень ГПК України за 2020 рік.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КГС ВС висловився про прийняття доказів на стадії апеляційного розгляду"

Пропонуємо до вашої уваги огляд судової практики застосування суддями Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду положень ГПК України за 2020 рік.

Огляди підготовлено судовою палатою для розгляду справ щодо земельних відносин та права власності КГС ВС спільно з правовим управлінням (ІІ) департаменту аналітичної та правової роботи.

Наведені правові висновки Верховного Суду містять лише короткий огляд найважливіших правових позицій, які для зручності користування систематизовано за статтями ГПК України. Проведена аналітична робота сприятиме забезпеченню сталості та єдності судової практики щодо застосування положень ГПК України.

Для правильного розуміння висловленої в судовому рішенні правової позиції з повним текстом рішення можна ознайомитися за посиланням на сайті ЄДРСР.

Також нагадуємо, що ви можете ознайомитися з оглядом судової практики застосування суддями КГС ВС положень ГПК України за 2019 рік.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати