28 вересня 2020, 14:01

Працівники vs компанії в умовах пандемії

Співробітники служб ділових послуг Charles Russell Speechlys, Watson Farley & Williams та Fieldfisher звинуватили свої фірми у тому, що вони загрожують їхньому життю, примушуючи їх прийти на роботу під час пандемії. CRS та WFW відхилили претензії та заявили, що відвідування було добровільним. Про це повідомляє британський веб-сайт Rollonfriday.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Фінансові аспекти вакцинації від коронавіруса: підходи країн"

Цього тижня у відповідь на різке зростання кількості зафіксованих випадків коронавірусних інфекцій у Великобританії уряд відмовився від попередніх рекомендацій щодо повернення на свої робочі місця і натомість порадив громадськості в Англії «працювати вдома, якщо є така змога». Але працівники в декількох фірмах повідомили, що вони стурбовані тим, що керівництво занадто переймається потребами бізнесу і нехтує ризиком для здоров'я персоналу і тих, з ким вони контактують , змушуючи щодня їздити на роботу.

Інсайдери Charles Russell Speechlys заявили, що команди підтримки, зокрема члени ІТ-служби повинні були відвідувати офіс протягом тижня щомісяця за системою ротації. «Ми стурбовані необхідністю їхати громадським транспортом, проїжджаючи багато-багато миль до Лондона і ризикуючи своїм здоров'ям. Зріс рівень захворюваності, рівень ризиків, а ми все одно зобов’язані щодня бути на роботі в офісі», — сказав один з співробітників CRS.

Однак CRS заперечив проти примусу відвідувати офіс. «Персонал, який може працювати вдома, заохочується це робити, — заявили в компанії. — Однак ми тримаємо наші офіси відкритими для тих, хто не може працювати вдома, або тих, хто повинен приходити в офіс з метою роботи на цілком добровільних засадах».

«Після оголошення уряду Watson Farley & Williams надіслав електронною поштою лист команді, щоб запевнити, що вони все одно повинні приходити в офіс один день на тиждень», — заявив один з працівників. «WFW як міжнародний бізнес вирішує низку питань, пов'язаних з клієнтами, які повинні бути підтримані постійним зв’язком з нашими співробітниками, що працюють в офісі», — йдеться у повідомленні. — Сюди входять юристи та персонал, що займається господарськими операціями».

Однак WFW оскаржив заяви про те, що працівників примушують працювати в офісі. «Ніхто не повинен заходити, якщо він має певні занепокоєння щодо пандемії», — повідомили в компанії.

«У Fieldfisher маркетинговій групі сказали, що вони повинні повертатися до офісу принаймні 3 дні на тиждень», — заявив однин з працівників. «Проте указ не поширюється на адвокатів Fieldfisher та інші групи підтримки»,— зазначає джерело.

Fieldfisher не відповів на запити про надання коментарів, тож питання залишається відкритим.

Нагадаємо, ОАСК розгляне справу щодо оскарження 4 рівнів епіднебезпеки, встановлених Урядом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати