20 травня 2020, 13:21

Повернення незаконних активів з-за кордону: Рада прийняла за основу законопроект

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону № 3304 "Про внесення змін до Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів"".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада ратифікувала конвенцію Ради Європи про доступ до офіційних документів".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що законопроект спрямований на вдосконалення правового рулювання відносин, що виникають у зв’язку із представництвом та захистом прав та інтересів України у закордонних юрисдикційних органах у спорах та справах щодо майна (активів), яке прямо або опосередковано походить з юрисдикції України, має ознаки протиправного походження і на яке за законодавством України може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, підготовкою до такого представництва та захисту.

Так, проектом передбачається внести зміни до Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочині", доповнивши його новим розділом IV-1 "Представництво і захист прав та інтересів України у закордонних юрисдикційних органах".

Нагадаємо, прийнято законопроект щодо особливої процедури розгляду законопроектів у 2-му читанні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати