20 травня 2020, 11:57

Прийнято законопроект щодо особливої процедури розгляду законопроектів у 2-му читанні

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону № 3415 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо особливої процедури розгляду законопроектів у другому читанні".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "14 жовтня стане Днем захисників України: Рада прийняла законопроект за основу".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що законопроектом пропонується удосконалити застосування особливої процедури розгляду законопроектів у другому читанні.

Так, проектом пропонується викласти у новій редакції статтю 119-1 Регламенту Верховної Ради України, якою передбачається встановити обмежений термін дії цієї процедури - впродовж встановленого Кабінетом Міністрів України згідно із Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб" карантину для здійснення заходів, спрямованих на запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня відміни цього карантину.

Законопроектом пропонується збільшити нижню границю застосування особливої процедури з 500 до 1000 пропозицій (поправок), надати право кожному депутату визначати по одній відхиленій Комітетом пропозиції (поправці) до кожної статті (пункту) прийнятому у першому читанні проекту, наполягати на їх голосуванні з обмеженням загального часу на їх обґрунтування до 5 хвилин.

Проектом також пропонується "встановити, що законопроекти, щодо яких було прийнято рішення про розгляд їх у другом читанні за особливою процедурою, розглядаються за цією процедурою і після відміни встановленого Кабінетом Міністрів України згідно із Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб" карантину для здійснення заходів, спрямованих на запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), та завершення 30 денного строку з дня відміни цього карантину".

Нагадаємо, ВРУ підтримала законопроект про надання будівельної продукції на ринку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати