18 квітня 2020, 9:49

Посилено вимоги до банків для списання проблемних активів

Прес-служба НБУ

Національний банк в рамках організації загального процесу управління банками проблемними активами посилив вимоги щодо процесу списання знецінених фінансових активів банків за рахунок резервів під очікувані збитки. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Особливості оскарження судових рішень у процедурі банкрутства".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Так, зокрема до банків встановлюються вимоги з розроблення та затвердження внутрішньобанківських документів зі списання знецінених фінансових активів (положення про списання заборгованості). Таке положення, зокрема має містити:

  • основні критерії відсутності очікувань відновлення фінансових активів (визначені постановою Національного банку від 13 квітня 2020 року № 49);
  • додаткові критерії (за потреби).

Як зазначається, вимоги встановлені постановою Правління Національного банку України від 17 квітня 2020 року № 52 "Про внесення змін до Положення про організацію процесу управління проблемними активами в банках України". Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

Нагадаємо, НБУ змінив терміни оприлюднення фінансової звітності для банків.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати