21 грудня 2020, 14:55

Понад 8 млн грн збитків завдано довкіллю порушниками законодавства, - Держекоінспекція

Прес-служба Держекоінспекції

Держекоінспекція розрахувала понад 8 мільйонів гривень збитків за порушення природоохоронного законодавства в період з 11 по 17 грудня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вимоги ЄС в українському природоохоронному законодавстві: в Держекоінспекції запропонували рішення".

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований, зазначає прес-служба Держекоінспекції.

"Тероргани ДЕІ по всій Україні провели 534 перевірки, склавши 548 протоколів про адміністративні правопорушення. Найбільшої шкоди природному середовищу завдали факти незаконних вирубок та засмічення земель", - деталізував Андрій Мальований.

Зокрема, Держекоінспекція виявила 2 випадки засмічення земельних ділянок на території Столичного округу.

Так, у Столичному окрузі за несанкціоноване розміщення побутового сміття пред’явлено претензію ТОВ "Джі Ві Ейдж" на суму 3,7 мільйона гривень. Ще один випадок засмічення спричинений діяльністю ДП "Спортивно-лікувальний відновлювальний центр "ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАН України" у Києві. ДЕІ пред’явила держпідприємству претензію на суму 2,5 мільйона гривень.

Також, за словами посадовця, значних збитків завдано Старосамбірським ДЛГП ОКС ЛГП "Галсільліс", який здійснив вирубку дерев на суму майже 937 тисяч гривень.

"У разі несплати збитків згаданими суб’єктами господарювання ДЕІ буде стягувати кошти у судовому порядку", - підкреслив Андрій Мальований.

Нагадаємо, Держекоінспекція боротиметься проти наслідків виробництва пластику.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати