03 листопада 2021, 11:23

Понад 20 тис. звернень стосовно домашнього насильства зафіксовано у Києві з початку року

Пресслужба Київради

Із початку року до поліції Києва надійшло 17051 звернення стосовно домашнього насильства. До міського Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству звернулися 3517 постраждалих. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, зазначає пресслужба Київради.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ЄСПЛ: коли подвійне покарання за домашнє насильство не є подвійним"

«Згідно зі зведеною статистикою, за 10 місяців у Києві зафіксовано 20568 звернень стосовно домашнього та гендерно зумовленого насильства. За жовтень до поліції надійшло 3087 звернень, а до Центру гендерної рівності – 257. Також із початку року послугами наших кімнат кризового реагування скористалися 186 осіб (4 чоловіки, 98 жінок та 84 дитини). У міському притулку за цей же період перебували 38 осіб», – зазначила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА також нагадала, що зараз місто продовжує розбудову мережі закладів, які покликані допомогти постраждалим від домашнього насильства. Зокрема, ведуться роботи зі створення нового міського Притулку та розпочато ремонт у приміщенні, де з’явиться новий Денний центр – заклад, який працюватиме як структурний підрозділ міського Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству і на базі якого функціонуватиме мобільна бригада допомоги постраждалим.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за номером: 102.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати