02 квітня 2020, 12:53

Подання звітності та здійснення внесків: НАЗК надало відповіді

Прес-служба НАЗК

Нові правила спрощують процедуру здійснення партійних внесків. Тепер особі, яка здійснює внесок на підтримку політичної партії, не потрібно подавати письмову заяву з цього приводу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НАЗК: більше половини декларацій кампанії-2020 вже подано до Реєстру".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Так, заяву треба подавати тільки при здійсненні внеску до виборчого фонду кандидата у зв’язку з проведенням проміжних виборів і заміщенням народних депутатів України, обраних у загальнодержавному виборчому окрузі, повноваження яких достроково припинені.

Також НАЗК звернуло увагу представників політичних партій на те, що звітувати про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру мають усі місцеві парторганізації, які у встановленому порядку набули статусу юридичної особи та діяльність яких не припинена шляхом внесення відповідного запису до єдиного державного реєстру.

Як зазначається, документи опубліковані на офіційному сайті НАЗК у розділі "Протидія політичній корупції" - "Роз’яснення та рекомендації".

Нагадаємо, оприлюднено звіт про виконання Україною рекомендацій GRECO.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати