10 вересня 2019, 13:24

Початок роботи Вищого антикорупційного суду підтримали в першому читанні

Інформаційне управління Апарату ВРУ

245 народних депутатів підтримали в першому читанні за основу законопроект №1025 "Про внесення зміни до Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" (щодо початку роботи суду)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Нові зміни до КПК: Рада прийняла закон за основу".

Так, законопроект спрямований на забезпечення повного, ефективного, своєчасного судового розгляду кримінальних проваджень щодо корупційних злочинів у розумні строки, а також запровадження чітких правил черговості передачі Вищому антикорупційному суду підсудних йому справ відповідно до принципу правової визначеності.

Законопроектом пропонується викласти в новій редакції підпункт "х" підпункту 3 п. 2 розділу VІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Вищий антикорупційний суд", відповідно до якого підсудність Вищого антикорупційного суду як суду першої, апеляційної інстанцій, слідчих суддів поширюється на кримінальні провадження, відомості про які внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з дня початку роботи цього суду, крім кримінальних проваджень, досудове розслідування у яких здійснюється або здійснювалося НАБУ та закінчено прокурорами САП.

Також передбачено, що до Вищого антикорупційного суду передаються усі кримінальні провадження, досудове розслідування у яких завершено прокурорами САП і судовий розгляд яких судами першої, апеляційної інстанцій не завершено до дня початку роботи Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, Рада у першому читанні схвалила закон про імпічмент.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати