25 лютого 2020, 17:02

Переселенці мають вказувати місце реєстрації згідно з відміткою у паспорті

Прес-служба НАЗК

На "гарячу лінію" НАЗК надійшла велика кількість запитань: яку інформацію щодо реєстрації місця проживання зазначати внутрішньо переміщеним особам у розділі "Інформація про суб’єкта декларування" декларації?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кошти, повернуті як податкова знижка за навчання дитини, не вважаються доходом, - НАЗК".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Так, місце фактичного проживання внутрішньо переміщеної особи, зазначене у Довідці про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, не є місцем її реєстрації. Суб’єкти декларування, які є внутрішньо переміщеними особами, у блоці полів "Зареєстроване місце проживання" зазначають відомості про зареєстроване місце проживання згідно з відміткою в паспорті громадянина України (іншому документі) про зареєстроване місце проживання.

У блоці полів "Місце фактичного проживання або поштова адреса, на яку Національне агентство з питань запобігання корупції може надсилати кореспонденцію суб’єкту декларування" такі суб’єкти зазначають адресу фактичного місця проживання станом на кінець звітного періоду або поштову адресу для отримання кореспонденції від НАЗК.

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати