Війна змусила багатьох людей змінити місце проживання або приводити до ладу документи, адже майбуття непередбачуване. Про це повідомила пресслужба ДМС України.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Історичний рекорд: українці відкрили найбільшу кількість ФОПів на другий рік війни".
Що робити, коли ID-картку втрачено (викрадено, зіпсовано)?
Так, потрібно негайно звернутися до найближчого підрозділу ДМС України (незалежно від місця реєстрації) та подати відповідну заяву. Її також можна подати в будь-якому центрі надання адмінпослуг (ЦНАП) за умови, що там є технічна можливість оформлення біометричних документів, або в Паспортному сервісі.
Чи можна переслати ID-картку або закордонний паспорт до іншого підрозділу міграційної служби до більш безпечного регіону з метою його отримання?
У ДМС України вказали, що це реально. Для цього треба підійти до територіального підрозділу ДМС, де отримуватимете паспорт, та подати письмову заяву, в якій зазначити наступну інформацію:
- дані особи, на ім'я якої оформлюється документ (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний номер телефону);
- назва територіального органу/територіального підрозділу ДМС який здійснив оформлення паспорта;
- обставини, через які виникла необхідність отримання паспорта в іншому підрозділі ДМС та назва територіального підрозділу, в якому заявник буде отримувати паспорт.
Детальніше можна дізнатися за посиланням.