04 серпня 2021, 16:54

Оскарження реорганізації Нацакадемії держуправління при Президентові: ОАСК перейшов до розгляду по суті

Пресслужба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив підготовче провадження у справі за позовом до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України щодо оскарження реорганізації Національної академії державного управління при Президентові України. Судове засідання по суті призначено на 22 вересня 2021 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "До ОАСК надійшов позов щодо конкурсу на посаду директора Бюро економічної безпеки України"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Серед вимог позову - визнати протиправним та  скасувати розпорядження Уряду від 24 лютого 2021 року «Деякі питання реорганізації закладів освіти». Відповідно до оскаржуваного розпорядження, МОН було доручено здійснити заходи, пов’язані з реорганізацією Національної академії шляхом приєднання її до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а її регіональних інститутів - до Національного технічного університету “Дніпровська політехніка”, Державного університету “Одеська політехніка”, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Національного університету “Львівська політехніка” відповідно.

Справа розглядається за правилами загального позовного провадження.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати