22 січня 2021, 17:45

Органи ДВС стягнули на користь 119 працівників 3,6 млн грн заборгованості із заробітної плати

Міністерство юстиції України

Органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули на користь 119 працівників 3,6 млн грн заборгованості із заробітної плати.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Міндовкіллі триває розробка Кодексу рибного господарства"

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Найбільшу суму – 684,7 тис. грн стягнуто органами Державної виконавчої служби у Миколаївській області з Комунального підприємства «Дорога» на користь 8 працівників. Кошти списано з рахунків боржника по зведеному виконавчому провадженню. Документи пред’явлені на виконання у серпні 2020 року.

500,7 тис. грн стягнуто з Державного підприємства «Український Державний геологорозвідувальний Інститут». Завдяки органам Державної виконавчої служби у місті Києві зарплату отримали 11 працівників. Кошти стягнуто з рахунків боржника. Виконавче провадження відкритоу грудні 2020 року.

Органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції в Донецькій області стягнули з Приватного акціонерного товариства «Старокраматорський машинобудівний завод» – 415,1 тис. грн на користь 16 працівників. Борг погашено за рахунок коштів стягнутих з рахунків боржника. Документи пред’явлено на виконання у липні 2020 року.

Нагадаємо, НАЗК проведе антикорупційну експертизу проєктів актів у сфері оборонних закупівель.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати