22 січня 2021, 14:39

НАЗК проведе антикорупційну експертизу проєктів актів у сфері оборонних закупівель

Прес-служба НАЗК

Експерти НАЗК проведуть антикорупційну експертизу проєктів нормативно-правових актів (НПА), покликаних регулювати сферу оборонних закупівель.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані?"

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Повідомляється, що ознаки, що вказують на необхідність проведення антикорупційної експертизи цих НПА, були виявлені під час відповідного моніторингу.

Так, НАЗК перевірить на корупціогенні фактори:

  • Постанову Кабінету Міністрів України «Питання оборонних закупівель»;
  • Постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку застосування видів цін на товари, роботи та послуги оборонного призначення, формування та коригування очікуваної та розрахункової очікуваної вартості та ціни, встановлення договірної ціни при проведенні закритих закупівель (неконкурентною процедурою закупівель) та спрощеного відбору без застосування електронної системи закупівель»;
  • Постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку створення, формування та ведення електронного реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів)».

Експерти НАЗК проведуть антикорупційну експертизу проєктів та нададуть розробнику рекомендації з метою зменшення корупціогенних факторів у разі їх виявлення.

НАЗК запрошує громадськість долучитися до проведення антикорупційної експертизи та надавати свої зауваження про проєктів постанов на електронну адресу: anticor_expert@nazk.gov.ua.

Нагадаємо, 5 131 особу було притягнуто до відповідальності за корупцію у 2020 році.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати