15 грудня 2021, 14:21

Оприлюднено список кандидатів, допущених до участі у конкурсі для обрання суддею ЄСПЛ від України

Офіційне інтернет-представництво Президента України

На вебсайті Офіційного інтернет-представництва Президента України оприлюднено список осіб, допущених до участі у конкурсі з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Цифри говорять голосніше слів: як в Україні захищають права людини"

13 грудня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії із добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України, за результатами якого конкурсна комісія вирішила допустити до участі у конкурсі наступних осіб:

1. АНЦУПОВА Тетяна Олександрівна;

2. БІЛА-КІСЕЛЬОВА Анна Анатоліївна;

3. БУЩЕНКО Аркадій Петрович;

4. ВОДЯННІКОВ Олександр Юрійович;

5. ГНАТОВСЬКИЙ Микола Миколайович;

6. ЗАЄЦЬ Сергій Анатолійович;

7. ЛУТКОВСЬКА Валерія Володимирівна

8. ПОУХ Дмитро Анатолійович

9. ПРЕОБРАЖЕНСЬКА Оксана Володимирівна

10. ПРОРОК Віктор Васильович

11. ПУШКАР Павло Валентинович

12. СУПРУН Дмитро Миколайович

13. ТУЛЯКОВ Вячеслав Олексійович

14. ЧЕРНІЙЧУК Вікторія Михайлівна

15. ЯРОВИЙ Анатолій Ростиславович

Тестування щодо визначення рівня володіння офіційними мовами Ради Європи відбудеться 28 – 29 грудня 2021 року. Учасникам конкурсу необхідно буде пройти тестування щодо визначення рівня володіння обома офіційними мовами Ради Європи.

Відповідно до інформації, наданої Міністерством закордонних справ України, термін дії результатів попереднього тестування на визначення рівня володіння іноземною мовою, що були видані Центром мовної підготовки Державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти «Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України», становить 6 місяців для довідок про володіння іноземною мовою на рівні В2 та 12 місяців для довідок про володіння іноземною мовою на рівні С1 відповідно до глобальної шкали Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

З огляду на викладене конкурсна комісія вирішила зарахувати результати тестування щодо визначення рівня володіння офіційними мовами Ради Європи, отримані у квітні 2021 року, таким учасникам конкурсу:

М.М.Гнатовський, Д.М. Супрун, В.П. Пушкар, В.М. Чернійчук, А.Р. Яровий – англійська та французька мови;

О.Ю.Водянніков – англійська мова.

Співбесіди з учасниками конкурсу відбудуться 17 – 18 січня 2022 року. З поважних причин за заявою учасника конкурсу конкурсна комісія може прийняти рішення про проведення співбесіди з таким учасником конкурсу у віддаленому режимі з використанням електронних засобів відеозв'язку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати