29 липня 2020, 12:23

Оприлюднення інформації про фінансування громадських об’єднань: зареєстровано законопроект

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3936 від 27.07.2020 р. "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення оприлюднення інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні пропонують створити Нацкомісію, що здійснює держрегулювання у сфері транспорту".

Законопроектом пропонується закріпити реалізацію принципу прозорості та відкритості щодо діяльності громадських об’єднань, які отримують фінансову підтримку більше, ніж на п’ятдесят відсотків від загального обсягу фінансування від іноземних держав, державних органів іноземних держав, іноземних неурядових організацій, іноземних організацій, міжнародних організацій, іноземних громадян та осіб без громадянства, в тому числі в рамках реалізації в Україні проектів (програм) міжнародної технічної допомоги або іншої допомоги.

Так, Проект Закону пов’язаний із законопроектом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прозорості діяльності громадських об’єднань з іноземною підтримкою)" та розроблений для належної реалізації основних його положень.

Як зазначається, прийняття законопроекту дозволить удосконалити механізм дотримання громадськими об’єднаннями у своїй діяльності принципів прозорості та публічності, сприятиме приведенню положень чинного законодавства у відповідність із міжнародними стандартами та позитивними практиками іноземних держав.

Нагадаємо, у Раді пропонують збільшити адмінвідповідальність за вчинення домашнього насильства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати