23 липня 2020, 18:29

В Україні пропонують створити Нацкомісію, що здійснює держрегулювання у сфері транспорту

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3927 від 22.07.2020 р. "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері транспорту".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховна Рада прийняла закон про сільськогосподарську кооперацію".

Так, законопроектом передбачається утворення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері транспорту, як постійно діючого державного колегіального органу, метою діяльності якого є державне регулювання, моніторинг та контроль у сфері транспорту. В результаті створення здійснюватиметься регулювання діяльності суб’єктів природних монополій на ринках транспортних послуг та суміжних ринках, а також вирішуватимуться в межах компетенції спірні питання, що виникають між споживачами та  суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність на ринках транспортних послуг.

Державне регулювання діяльності на ринках транспорту Регулятор здійснюватиме шляхом:

- збалансування інтересів суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на ринку транспортних послуг, що перебуває у стані природної монополії, та споживачів їх послуг;

- забезпечення рівних можливостей доступу до послуг підприємств транспорту, які здійснюють свою діяльність на ринку, що перебуває у стані природної монополії;

- запобігання монополізації  та сприяння конкуренції на суміжних ринках;

- формування цінової і тарифної політики на ринку транспортних послуг із застосуванням стимулюючих механізмів, контролю за ціноутворенням, недопущення перехресного субсидіювання.

Нагадаємо, у Раді пропонують збільшити адмінвідповідальність за вчинення домашнього насильства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати